Poradnik

Garderoby i Szafy

Garderoby i Szafy

Niezbędnikiem w naszych domach są szafy, dzięki nim można bez problemu utrzymać ład i porządek w domu. W Stylus meble na wymiar znajdziecie coś dla siebie. Oferujemy wykonanie szaf pod zabudowę, szaf przesuwnych i wolnostojących, które nadają się zarówno do pokoju jak i kuchni, łazienek czy przedpokoju. Garderoba w domu lub mieszkaniu ? Czemu nie ? Zapewnia funkcjonalność i odpowiednie przechowywanie rzeczy, może być lokalizowana nawet w małych pomieszczeniach. W Stylus, dzięki bogatemu asortymentowi, można zamówić meble dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta.
Read More
Meble kuchenne na zamówienie

Meble kuchenne na zamówienie

Kuchnia to jedno z najważniejszych pomieszczeń w domu – to tutaj spędzasz czas przygotowując posiłki dla swoich bliskich, pijesz poranną kawę czy planujesz pyszny deser, którym ugościsz swoich przyjaciół. Spraw, by twoja kuchnia była miejscem idealnym – funkcjonalnym, a przy tym pięknym i przytulnym. Planując wystrój swojej kuchni z pewnością zastanawiasz się, jakie meble wybrać? Czy kupić gotowy zestaw? A może chcesz zamówić meble kuchenne na wymiar? Poznaj opinię eksperta – ten krótki poradnik z pewnością ułatwi ci podjęcie decyzji. (więcej…)
Read More
Meble na zamówienie Rzeszów

Meble na zamówienie Rzeszów

Szukasz firmy, która wykona dla ciebie meble na zamówienie, również do wnętrz o nietypowych wymiarach? A może marzysz o wyjątkowym wnętrzu, w którym każdy element idealnie do siebie pasuje i tworzy harmonijną i spójną całość? Dobrze trafiłeś – specjalnie dla ciebie dokonamy pomiaru, przygotujemy projekt i wykonamy meble na zamówienie! (więcej…)
Read More