Kuchnia to jedno z najważniejszych pomieszczeń w domu – to tutaj spędzasz czas przygotowując posiłki dla swoich bliskich, pijesz poranną kawę czy planujesz pyszny deser, którym ugościsz swoich przyjaciół. Spraw, by twoja kuchnia była miejscem idealnym – funkcjonalnym, a przy tym pięknym i przytulnym. Planując wystrój swojej kuchni z pewnością zastanawiasz się, jakie meble wybrać? Czy kupić gotowy zestaw? A może chcesz zamówić meble kuchenne na wymiar? Poznaj opinię eksperta – ten krótki poradnik z pewnością ułatwi ci podjęcie decyzji.

Jeśli zdecydujesz się na gotowy zestaw mebli do kuchni nie masz możliwości swobodnego dostosowania go do wymiarów pomieszczenia. Możesz co prawda dokupić dodatkowe elementy, ale trudno ci będzie funkcjonalnie urządzić kuchnię o nietypowych wymiarach.

Meble do kuchni na zamówienie - projakt Rzeszów

Gotowe zestawy mebli do kuchni sprawdzą się, jeśli chcesz mieć tradycyjny segment na jednej ścianie w pomieszczeniu. Pamiętaj,  by przed zakupem dokładnie sprawdzić wymiary swojej kuchni – unikniesz dzięki temu przykrych niespodzianek. Nie zapomnij również o dopasowaniu sprzętu AGD do mebli – często okazuje się, że piekarnik lub lodówka o kilka centymetrów wystają poza linię mebli, co bardzo negatywnie wpływa na estetykę pomieszczenia.

Przeczytaj też o MEBLACH NA ZAMÓWIENIE https://www.stylus.com.pl/poradnik/meble-na-zamowienie-rzeszow/

Meble do kuchni na zamówienie

Funkcjonalna kuchnia to taka, która idealnie odpowiada potrzebom wszystkich domowników, dlatego warto zdecydować się na meble do kuchni na zamówienie, które powstają w oparciu o indywidualny projekt. Meble kuchenne na wymiar są doskonale dopasowane do wielkości pomieszczenia, dzięki czemu cała przestrzeń wykorzystana jest do maksimum.

Dlaczego jeszcze warto wybrać meble kuchenne na wymiar? Również dlatego, że tylko od ciebie zależeć będzie to, jakie elementy się w nich znajdą. Możesz sam zdecydować, ile chcesz mieć szuflad i jakiej mają być pojemności. Marzysz o dużej ilości półek, na których ustawisz doniczki ze świeżymi ziołami lub ulubione kubki? Żaden problem – nasz specjalista doradzi ci, w którym miejscu w twojej kuchni najlepiej zastosować takie rozwiązanie.

Zlecając projekt mebli kuchennych masz również pewność, że wszystkie sprzęty AGD będą idealnie wkomponowane i stworzą harmonijną całość z otoczeniem. Firma Stylus ma dostęp do sprzętu AGD renomowanych firm, dzięki czemu może skorelować wybrane urządzenia z elementami zabudowy.

Szukasz firmy, która wykona dla ciebie meble kuchenne na wymiar? Skontaktuj się z nami https://www.stylus.com.pl/kontakt/

Pamiętaj – pomiary i projekt wykonamy za darmo!